pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

poniedziałek, 18 stycznia 2016

Ruszają kolejne dotacje od PO IR!


Już trwa wiele poddziałań programu PO IR. W najbliższym czasie zaczną się też kolejne działania w jego ramach. Oto kilka najbliższych realizowanych poddziałań w ramach PO IR:

-> 2.3.1 "Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP" przeznaczony realizację działań związanych z wdrażaniem innowacji technologicznych - własnych lub nabytych wyników prac badawczo-rozwojowych.

-> 3.1.5 "Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego" przeznaczony na przygotowanie niezbędnej dokumentacji w celu pozyskania kapitału o charakterze udziałowym na rynkach kapitałowych oraz o charakterze dłużnym poprzez emisję obligacji na rynku Catalyst.

-> 3.2.2 "Kredyty na innowacje technologiczne" przeznaczony na realizację proinnowacyjnych usług, dotyczących między innymi doradztwa, szkolenia w zakresie transferu wiedzy czy nabywania i ochrony własności niematerialnych i prawnych.

Nie zapominajmy jednak o nadal realizowanych programach. Dowiedzieć się o nich można więcej w tym poście.

1 komentarze: