pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

piątek, 30 grudnia 2016

Krajowe programy operacyjne

W czasie trwania nowej perspektywy finansowej, a więc w latach 2014-2020 fundusze pochodzące z Polityki Spójności inwestowane będą w ramach sześciu krajowych programów operacyjnych, wśród których znajduje się jeden program ponadregionalny, który dotyczy województw znajdujących się na obszarze wschodniej Polski (lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie). Punktem odniesienia dla każdego organizowanego konkursu jest Umowa Partnerstwa, która opracowana została przez Komisję Europejską w porozumieniu z odpowiednimi organami z Polski.

Warto pamiętać, iż programami krajowymi zarządzać będą ministerstwa odpowiednie dla danego konkursu. Oto Krajowe Programy Operacyjne przewidziane na lata 2014-2020:
– Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
– Program Operacyjny Inteligentny Rozwój
– Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój
– Program Operacyjny Polska Wschodnia
– Program Operacyjny Polska Cyfrowa
– Program Operacyjny Pomoc Techniczna

1 komentarze:

  1. Bardzo przydatne informacje, które mogą mi się przydać przy składaniu wniosków o dofinansowanie z UE. Oby więcej takich postów, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń