pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Program Operacyjny

Program operacyjny to jeden z podstawowych elementów jeśli mówimy o środkach unijnych. Daje nam możliwość lepszego patrzenia w przyszłość.Zwiększa szanse na realizacje określonych celów, których skutkiem będzie rozwój gospodarki.

Program operacyjny jest jednym z najważniejszych elementów środków unijnych, które mają na celu realizacje Narodowych Strategicznych Ram Odniesienia. Zawiera wszystkie priorytety strategiczne, które uda się osiągnąć za pomocą funduszu strukturalnego lub Funduszu Spójności i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ( cel – konwergencja).

Programy operacyjne są formą krajowych programów operacyjnych lub regionalnych programów operacyjnych. Kształt i zakres określany jest przez kraj członkowski. Musi on zostać zaakceptowany przez Komisję Europejską. Wszystkie projekty, zanim zostaną wdrożone do obiegu są opracowywane przez Ministra Rozwoju Regionalnego wraz z innymi ministrami.

Program operacyjny to start w lepszą przyszłość.

0 komentarze:

Prześlij komentarz