pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

środa, 19 sierpnia 2015

Lider w przemyśle, dzięki HORYZONT 2020"Wiodąca pozycja w przemyśle" lub z ang. "Industrial leadership" to nazwy jednego z priorytetów programu HORYZONT 2020. Jego celem jest poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Europy. Zakłada się, że dzięki realizacji tego projektu, Europa stanie się miejscem atrakcyjnym do realizacji inwestycji w zakresie badań i rozwoju. Dlatego też planuje się wsparcie prowadzenia badań naukowych oraz wdrażania innowacji (również eko-innowacji).

Działania takie mają mieć znaczący wpływ na biznes. Inwestycje w kluczowe technologie przemysłowe, będą podstawą wzrostu potencjału europejskich firm. Dzięki temu, że wsparcie otrzymają głównie przedsiębiorstwa z sektora MŚP, jest szansa, że przekształcą się one w wiodące światowe firmy. Wszystko co zostało tu opisane ma ułatwić osiągnięcie wiodącej pozycji europejskich przedsiębiorstw, dostęp do finansowania ryzyka oraz zapewnić ogólno unijne wsparcie dla innowacji w sektorze MŚP.

Idea 2 priorytetu HORYZONT 2020 jest świetna. Aby ją zrealizować trzeba już teraz rozpocząć starania. Przedsiębiorcy nie powinni czekać. Im szybciej skorzystają z dotacji, tym szybciej będą dostrzegać tego efekty.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w pozyskaniu dotacji, skontaktuj się z naszą firmą.

1 komentarze:

  1. Takie sprawy powinny być obwieszczane na wielkich plakatach w każdym mieście.

    OdpowiedzUsuń