pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

poniedziałek, 20 lipca 2015

"Szybka ścieżka" do innowacji

Podziałanie 1.1.1. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój nazywane jest w skrócie "szybką ścieżką". Jednak jego właściwa nazwa to - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa. Kontynuuje ono działania 1.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Celem tego działania jest podnoszenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw poprzez wykorzystywanie rezultatów prac z sektora B+R w dziedzinie działalności gospodarczej.

Beneficjentami konkursów realizowanych w zakresie tego poddziałania są mikro, mali oraz średni przedsiębiorcy podejmujący się realizacji badań przemysłowych lub prac rozwojowych nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi i produktami, które mają służyć rozwojowi przedsiębiorstwa oraz wzmocnieniu jego pozycji na rynku.

Projekt ten w latach 2014-2020 zostanie wsparty środkami w wysokości 1,9 mld euro.

Nabór wniosków już trwa - nie warto czekać!

2 komentarze:

  1. Zgadzam się z tym, że 1,9 mld to bardzo dużo. Na pewno pieniądze te są warte poświęcenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest to duża szansa na rozwój firmy prowadzącej badania przemysłowe. 1,9 mld euro to duża kwota i warto z niej skorzystać.

    OdpowiedzUsuń