pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

czwartek, 27 marca 2014

Dotacje w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji

Ruszyły nabory wniosków na dotacje w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa na rok 2014.  

Dofinansowania przewidziano dla podmiotów zaliczonych do sektora finansów publicznych oraz podmiotów niezaliczone do sektora finansów publicznych m.in. osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorcy czy osoby prawne.

W 2014 roku budżet na dotacje zadań z tego zakresu wynosi 2 800 000 złotych.

 Jeżeli w jakimś stopniu dotyczy Cię ten program to warto skorzystać i jak najszybciej napisać oraz złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach tego projektu. Ze względu na już liczne zainteresowanie zapasy z budżetu mogą się wyczerpać. Dotację w ramach tego programu będzie można otrzymać jeżeli spełni się wszystkie wymogi.

By mieć poprawnie napisany i złożony wniosek warto zlecić to zadanie odpowiedniej firmie, która profesjonalnie zajmuje się pisaniem wniosków. To pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu, który możesz poświęcić na dopełnienie formalności i wszelkich wymagań.


0 komentarze:

Prześlij komentarz