pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

środa, 8 listopada 2017

Gotowa spółka a dotacje unijne

Założenie firmy to cel coraz większej grupy osób. Z dnia na dzień rośnie liczba przyszłych przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić własny biznes. Otworzenie firmy może okazać się dość kosztownym przedsięwzięciem. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy Unii Europejskiej w postaci dotacji.Jak zwiększyć szansę na pozyskanie dofinansowania? Zdecyduj się na gotową spółkę!
Gotowa spółka to w pełni przygotowany podmiot do prowadzenia firmy. Posiada kompletną dokumentację, która umożliwia wejście na rynek w jeden dzień. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup spółki stażowej, która nie była prowadzona, więc nie posiada obrotów. Bezpieczne jest postawienie na zakup spółki z czystą historią gospodarczą.Dlaczego spółka stażowa?
Staż spółek zwiększa wiarygodność w oczach Komisji Europejskiej. Spółka zarejestrowana wcześniej wzbudza większe zaufanie, co daje większe możliwości na pozyskanie dofinansowania z UE.
Dotacje na innowacje - więcej informacji!
0 komentarze:

Prześlij komentarz