pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

piątek, 20 listopada 2015

Kolejne dotacje od PO IR czekają!


Dotacje oferowane w ramach realizacji Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój stwarzają doskonałą szansę, na wprowadzenie innowacji w firmach. W ostatnim czasie mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą starać się o dotacje z aż trzech konkursów.Pierwszym z nich jest podziałanie 1.1.1 "Szybka ścieżka", wspierające przeprowadzanie innowacyjnych prac rozwojowych i badań przemysłowych. Czas składania wniosków kończy się w listopadzie - trzeba się pośpieszyć.


Kolejnymi możliwościami na wdrożenie innowacji w przedsiębiorstwach jest realizacja podziałań 2.3.2 "Bony na innowacje" oraz 4.1.4 "Projekty aplikacyjne". W ramach tych realizacji można pozyskać dotacje na zakup innowacyjnych usług lub przeprowadzenie eksperymentalnych badań lub prac rozwojowych.


PO IR oferuje również dofinansowanie działań mających na celu ochronę własności przemysłowej przedsiębiorstw. Dotacje na ten cel można otrzymać z podziałania 2.3.4 "Ochrona własności przemysłowej".

0 komentarze:

Prześlij komentarz