pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

piątek, 8 sierpnia 2014

Obecnie trwające nabory wniosków na dotacje

W ostatnim czasie ruszyło sporo naborów wniosków między innymi dwa nabory na bardzo ciekawe regionalne programy operacyjne w województwie mazowieckim i dolnośląskim.

Oto lista obecnie trwających naborów:
  • W terminie od 15 lipca 2014 roku do 13 sierpnia 2014 roku, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie przyjmuje wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania nr 7.2.2 Wsparcie ekonomii społecznej, PO KL.
  • W terminie od 10 lipca 2014 roku do 29 sierpnia 2014 roku Instytucja Zarządzająca Wielkopolskim Programem Regionalnym przyjmuje wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Działania 2.2 Poprawa dostępności do regionalnego i ponadregionalnego układu drogowego (drogi wojewódzkie w miastach na prawach powiatu, powiatowe i gminne), Schemat I Drogi w granicach administracyjnych miast powyżej 50 tys. mieszkańców oraz Schemat II Drogi w granicach administracyjnych miast poniżej 50 tys. mieszkańców oraz na obszarach wiejskich (konkurs nr 27/II/2014).
  • W terminie od 16 czerwca 2014 roku do 18 sierpnia 2014 roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przyjmuje wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Działania I.1 Drogi, Regionalnego Programu Województwa Łódzkiego (RPO WŁ).

Warto dokładnie zapoznać się z wytycznymi powyższych programów i złożyć swój wniosek o dotację unijną. Wystarczy skorzystać z pomocy firmy zajmującej się pisaniem wniosków, by mieć pewność, że zostanie on stworzony prawidłowo i profesjonalnie. Tak niewiele potrzeba, by otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej - pomóż swojej firmie i rozpocznij nowy etap w swoim życiu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz