pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

piątek, 20 czerwca 2014

Program Erasmus+

Program Erasmus+ wszedł w życie 1 stycznia 2014 r. i zastąpił dotychczasowe programy tego samego typu. Po raz pierwszy w historii programów edukacyjnych UE, wspierane będą również inicjatywy związane ze sportem. Realizacja programu zaplanowana jest do roku 2020.

Największy nacisk w tym programie został położony na edukację formalną i pozaformalną służącą rozwijaniu umiejętności uczniów, nauczycieli i pracowników oraz poprawy ich sytuacji na rynku pracy.

  •  14.7 mld EUR - tyle stanowi budżet programu, stanowi to 40% wzrost w stosunku do poprzedniej edycji programów unijnych w dziedzinie edukacji. Przewidziany budżet programu na rok 2014 wynosi 1,8 mld EUR, w tym 102 mln EUR zostało przeznaczone na działanie programu w Polsce.
Z programu Erasmus+ mogą skorzystać ponad 4 miliony młodych ludzi – zdobywając doświadczenie zawodowe: studiując, doszkalając się lub odbywając wolontariat za granicą.

Tylko instytucje lub organizacje mogą wnioskować o dofinansowanie projektów w zakresie programu Erasmus+.


Erasmus+ 

0 komentarze:

Prześlij komentarz