pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

czwartek, 22 maja 2014

Dotacje dla firm

Niewiele osób wie, że na start firmy można uzyskać nawet 40 tysięcy złotych. Wykorzystując dotacje z Unii Europejskiej, urzędu pracy lub biorąc kredyt na start. Jednak wciąż mało osób bierze pod uwagę takie możliwości i bardzo często rezygnują z założenia własnej firmy.

Aktualnie przedsiębiorcy mogą skorzystać z wielu rodzajów programów, które mają na celu rozwój przedsiębiorczości. Programy te finansowane są ze środków Unii Europejskiej. Najbardziej istotną kwestią jest, że osoby mające swój pomysł na biznes nie powinny od razu rejestrować działalności gospodarczej. Pierwszym krokiem jaki powinny podjąć to szczegółowo zapoznać się z programami unijnymi, które są dostępne w danym momencie. Każdy program unijny posiada inny wymagania. Niektóre np posiadają wymóg, który mówi, że wnioskodawca w dniu złożenia wniosku o dotację nie może posiadać firmy. Dlatego warto się wstrzymać z pochopnym zakładaniem firmy "na szybko" i przed tym sprawdzić dokładnie wymagania interesujących programów.

W kolejnych artykułach pojawią się szczegółowe informacje dotyczące:

~ Zachęcam do zaglądania na bieżąco na blog oraz czytania starszych wpisów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz