pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

piątek, 29 listopada 2013

Dotacja na założenie firmy

W latach 2014-2020 przedsiębiorcy będą mogli korzystać z dotacji, które są przeznaczone na założenie firmy. Jeżeli więc masz już dość swojego szefa i chcesz wziąć swoją karierę biznesową we własne ręce to warto się tym zainteresować.

Środki pochodzące z Unii Europejskiej mają pomóc polskiej gospodarce w rozwoju. Wszystko po to, aby w Polsce żyło się lepiej. Jednak by tak było, Polacy muszą się przyczynić do osiągnięcia sukcesu.

Własna firma to marzenie wielu ludzi. Dotacja unijna na założenie własnej firmy to bardzo dobry start w świecie biznesu zwłaszcza dla nowicjuszy w tej branży. Jeżeli więc masz swój pomysł na biznes, ale nie masz środków na jego realizację nie czekaj. Już dzisiaj bądź na bieżąco, by mieć dobry start już w 2014 roku.


3 komentarze:

  1. Bardzo dobra informacja! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się :), możliwość pozyskania dotacji na własną firmę może pomóc wielu podmiotom gospodarczym podjąć inicjatywę na rynku. Jak się Państwu wydaje, czy taka inicjatywa będzie cieszyć się popularnością?

    OdpowiedzUsuń