pomoc.uslugi@gazeta.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach 20 programów! Poznaj szczegóły konkursów.

OFERTA SPECJALNA!

SPÓŁKI ZAREJESTROWANE POD DOTACJE!W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe do podjęcia działalności i ubiegania się o dotacje ze środków unijnych, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spełniające najczęściej wymagane kryteria!

czwartek, 29 sierpnia 2013

Beneficjenci POIR

Głównymi beneficjentami programu POIR mają być:
  • przedsiębiorstwa (głównie MŚP),
  • jednostki naukowe,
  • instytucje otoczenia biznesu, takie jak: parki naukowo-technologiczne, centra transferu technologii, sieci aniołów biznesu, fundusze kapitałowe,
  • podmioty zrzeszające odbiorców wsparcia,
  • krajowe klastry kluczowe.

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój będzie koncentrował się na przedsięwzięciach związanych ze zwiększeniem innowacyjności gospodarki, rozwojem sektora nauki, współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami a sektorem nauki oraz zapewnieniem wysokiej jakości otoczenia biznesu sprzyjającego podnoszeniu innowacyjności przedsiębiorstw.


Wszystkie osoby, które pragną pozyskać dotację w latach 2014-2020 powinny na bieżąco śledzić informacje o nowym programie Inteligentny Rozwój.
Już od 2 stycznia 2014 roku będzie można składać wnioski o dofinansowanie swoich projektów ze środków Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Już w ostatnim kwartale przyszłego roku rozpoczną się pierwsze refundacje. Warto to zapamiętać i już teraz rozpocząć przygotowania swojego projektu!


0 komentarze:

Prześlij komentarz